Casa Del Estero
| Δωρεάν πάρκινγκ | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Del Estero Pucón απέχει μόνο 13 λεπτά με τα πόδια από την La Poza και διαθέτει βεράντα με θέα στον κήπο.
Αυτή η παραθεριστική κατοικία απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Πουκόν και 950 μέτρα από σημεία πολιτιστικού ενδιαφέροντος, όπως Μουσείο Museo Mapuche Pucon. Αυτό το κατάλυμα επίσης απέχει μόνο 7 λεπτά με τα πόδια από την Plaza de Armas de Pucón.
Η Casa Del Estero διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, καθώς και τραπεζαρία για μαγείρεμα στον χώρο. Veggies Vegan Food, που σερβίρει πιάτα υγιεινής κουζίνας, βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια. Επίσης, δίπλα βρίσκεται σταθμός λεωφορείων Andesmar Depot, που είναι σε απόσταση 750 μέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Villarrica Volcanic Caves200 μ.
- Bosque Aventura550 μ.
- Feria Artesanal Plaza Pucon400 μ.
- Playa Grande350 μ.
- Summit Chile450 μ.
- Παραλία του Πουκόν550 μ.
- Feria Productos Frescos Artesania550 μ.
- Casa Museo Padre Pancho550 μ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Πουκόν7 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Casa Del Estero έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Casa Del Estero μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Πουκόν από η Casa Del Estero;
Η Casa Del Estero απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Πουκόν. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Del Estero;
Μπορείτε να μένετε σε η Casa Del Estero με το κατοικίδιο ζώο σας.